HULGIMÜÜK

Ostujuht

Natalja Leppind
Tel +372 661 6241
info@estar.ee

Müügijuht

Elfrida Mägi
Tel +372 661 6241
info@estar.ee

KAUBAMÄRGID

       
   
 

JAEMÜÜK

Kuressaare Ferrumi Kaubanduskeskus

Lauma pesupood
Tallinna 8 II korrus
93819 Kuressaare
Avatud
E-R 9.00-19.00
L 9.00-16.00
Tel +372 454 5200

Pärnu Port Artur 2

Lauma pesupood
Lai 11 II korrus
80010 Pärnu
Avatud
E-L 10.00-20.00
P 10.00-18.00
Tel +372 447 8647
parnu@estar.ee

 

Arsenali keskus
Põhja-Tallinn

Lauma pesupood
Erika 14
10416 Tallinn
Avatud
E-P 10.00-21.00
Tel +372 602 2003
arsenali@estar.ee

 

Tallinna Estari pesupood

Narva mnt 7a
10117 Tallinn
Avatud
E-R 10.00-18.00
L 10.00-16.00
Tel +372 661 6241

 

Viljandi Centrum

Lauma pesupood
Tallinna 24
71008 Viljandi
Avatud
E-R 09.00-19.00
L 09.00-17.00
P 10.00-15.00
Tel +372 434 5064
viljandi@estar.ee

 

Rakvere Kroonikeskus

Lauma pesupood
Ferdinand Gustav Adoffi 11
44310 Rakvere
Avatud
E-R 10.00-19.00
L 10.00-17.00
P 10.00-15.00
Tel +372 323 2445
rakvere@estar.ee

 

Tartu Lõunakeskus

Lauma pesupood
Ringtee 75-1 I korrus
50501 Tartu
Avatud
E-P 10.00-21.00
Tel +372 730 4407
tartu@estar.ee

 

Maardu Pärli keskus

Lauma pesupood
Nurga 3 II korrus
74113 Maardu
Avatud
E-L 10.00-20.00
P 10.00-18.00
Tel +372 600 2102
maardu@estar.ee

UUDISED

16.märts avatakse Maardu Pärli keskuses 2. korrusel (Nurga 3, Maardu) uus Lauma kauplus.

27.oktoober avati Arsenali keskus (Erika 4, Põhja-Tallinn) Lauma uus kauplus.

Juunis 2016 avasime uue LAUMA LINGERIE kaupluse Rakveres, Krooni selveris, F. G. Adoffi 11

Alates jaanuar 2015 oleme LAUMA LINGERIE ainuesindajad Eestis.

6.november avatud uus kauplus Viljandis, Viljandi Centrum.

28.september avatud uus kauplus Pärnus, Port Artur 2, II korrus.

KONTAKT

Estar Eesti Kergetööstuse AS
Narva mnt.7a, 10117, Tallinn
Registrikood: 10175261
KMKR: EE1000053504

Nõukogu esimees
Jüri Kraft
Juhatuse liige
Neeme Roosimägi
Tel +372 661 6241, +372 506 7634
neeme.roosimagi@estar.ee

Sekretär
Tel +372 661 6241, +372 661 6217
estar@estar.ee

Raamatupidamine
Tel +372 518 7383
info@estar.ee

Müügijuht
Elfrida Mägi
Tel +372 661 6241
info@estar.ee

Ostujuht
Natalja Leppind
Tel +372 661 6241
info@estar.ee

 
English
TOP